Blachodachówki BLACHODACH

 

BLACHODACHÓWKA BINGO

BINGO
Jest najbardziej popularnym wzorem blachy dachówkowej w firmie Blachodach. Charakteryzują ją spokojne i stonowane kształty dzięki czemu doskonale nadaje się zarówno na obiekty budownictwa mieszkalnego, jak i również znajduje zastosowanie na obiektach publicznych, kamienicach, restauracjach, hotelach, pensjonatach. Wzór BINGO jest produkowany nieprzerwalnie od 9 lat, przez ten okres zostało wyprodukowanych ponad 1000000 metrów blachodachówki BINGO, jest to najlepszy obraz popularności, wysokiej jakości oraz zaufania klientów do tego wzoru blachodachówki.

BLACHODACHÓWKA BRAVO

BRAVO
Wzór blachodachówki BRAVO jest najbardziej ekonomicznym i wydajnym wzorem blachy dachówkowej w firmie Blachodach. Został stworzony z myślą o klientach którzy potrzebują pokryć duże połacie dachu. Dzięki zastosowaniu wzoru BRAVO oszczędza się około 6% kosztów materiału

 

BLACHODACHÓWKA SWING

SWING
W związku z zapotrzebowaniem naszych klientów, oraz partnerów handlowych na produkty ekskluzywny, nasza dział techniczny opracował wzór blachy dachowej o nazwie SWING. Charakteryzuje się on bardzo wyrazistym kształtem, głębokim przetłoczeniem, wysokim profilem co nadaje mu niepowtarzalny wygląd. Jest to produkt stworzony z myślą o klientach, którzy cenią sobie elegancję, subtelny i wyrachowany wygląd oraz wysoką jakość produktu. Doskonale nadaje się na budynki mieszkalne, użyteczności publicznej oraz sakralne.

 

BLACHODACHÓWKA TWIST

TWIST
W zwiazku z zapotrzebowaniem naszych klientów oraz partnerów handlowych na produkt o delikatnym, subtelnym a zarazem wyrazistym ksztaltem nasz dział techniczny po wnikliwej analizie opracowal ponizszy wzór, któremu nadalismy nazwe TWIST. Jest to klasyczny profil blachy dachowej bardzo dobrze odwzorowujacy tradycyjna dachówke oraz zapewniajacy wysoka jakosc i estetyke wykonania dachu. Powierzchnia krycia to az 1140mm, co przy zachowaniu wysokiej jakosci tloczenia zapewnia bardzo ekonomiczny wynik. Doskonale nadaje sie na budynki mieszkalne uzytecznosci publicznej oraz sakralne.

Role pierwszoplanową przy tworzeniu blachodachówki TWIST było zaoferowanie produktu wysokiej jakości bezpiecznie i estetycznie opakowanego. Mamy nadzieje, iż sprawdzone rozwiązania, dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji oraz nowatorskie podejście do rozwoju sprawią, że blachodachówka TWIST zostanie niezapomniana

BLACHODACHÓWKA SONATA

SONATA
Klasyczna dachówka ceramiczna była z awsze wzorem dla twórców blachodachówek. Odpowiedzią firmy Blachodach na te dążenia jest jej najnowszy wzór o nazwie SONATA. Wysoki profil SONATY i jej klasyczny wygląd tworzy jej niepowtarzalny i ekskluzywny charakter. Nowoczesna linia do produkcji SONATY daje możliwość tłoczenia modułów o długości 35 i 40 cm. SONATA to dachówka dla wymagającego klienta ceniącego sobie jej klasyczną i wyrazistą linię.