Venecja. Pierwsza w rodzinie.

Wiele lat temu podjęliśmy wyzwanie stworzenia najlepszego dachu modułowego w Polsce i w Europie. Wspólnie z dekarzami pracowaliśmy nad nim długo i wytrwale, dbając o każdy szczegół. Tak właśnie powstała Venecja. Jej ogromny sukces to dowód na to, że się udało.

Panel Venecja

 

Murano.

Po Murano nadszedł czas na zrobienie kolejnego kroku. Nadszedł czas Murano. Doskonałe patenty Venecji ubraliśmy w nowoczesną formę i designerski kształt. Murano to synonim nowoczesności.

panel dachowey Murano

 

Rialto. Technologia dla stylu.

Kiedy styl ma znaczenie, nie ograniczamy się w technologii. Rialto jak most łączy gustowny wygląd i nowoczesne rozwiązania. Czasy się zmieniają. Elegancja jest ponadczasowa.

 

Panel dachowy rialto

 

Bella Sara. Wiecznie piękna.

Blachodachówka Sara - dawniej najbardziej lubiana i uhonorowana – teraz powraca w nowym wydaniu. Sięgamy po sprawdzony produkt, aby dać mu nowe życie. Doceniona forma i efektowny kształt, ale w wersji modułowej.

 

panel dachowy sara

 

Ferrara. Dach XXI wieku.

Były czasy, kiedy ludzie nie znali elektryczności. Nie było telewizji, Internetu ani pasty do zębów. Wyobraź sobie pocałunek. Podróż, zamiast godzin, trwała dni, a na dachach układano ceramikę. 

 

panel dachowy Ferrara