System rynnowy KANION

Oferujemy pięć systemów rynnowych KANION o różnych wymiarach i kolorach. Nadają się one do montażu na budynkach o zróżnicowanym przeznaczeniu i stylistyce. Wszystkie elementy wykonane są z barwionego w masie, wysokoudarowego PVC-U - co sprawia, że rynny nie ulegają korozji mechanicznej ani chemicznej, a niższy niż stali współczynnik chropowatości bezwzglednej gwarantuje praktycznie samooczyszczanie rynien oraz wyższą efektywność hydrauliczną systemu.

 

Kanion 130/90


W zależności od maksymalnej powierzchni dachu, która ma być odwadniana, KANION 130/90 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 130 mm, rura spustowa okrągła o średnicy 90 mm - może być instalowany na domach jednorodzinnych, blokach tarasowych czy obiektach handlowych, gdzie jedną rurą spustową można odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 246 m2. System występuje w sześciu kolorach: ciemny brąz, biały, czarny, miedź, ceglasty i grafit.

Kanion 130/110


W zależności od maksymalnej powierzchni dachu, która ma być odwadniana, KANION 130/110 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 130 mm, rura spustowa okrągła o średnicy 110 mm - może być instalowany na domach jednorodzinnych, obiektach handlowych, a nawet na obiektach wielkości hal fabrycznych czy magazynowych, gdzie jedną rurą spustową można odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 280 m2. System występuje w czterech kolorach: ciemny brąz, biały, czarny i grafit.

Kanion 160/110


W zależności od maksymalnej powierzchni dachu, która ma być odwadniana, KANION 160/110 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 160 mm, rura spustowa okrągła o średnicy 110 mm - może być instalowany na większych domach wielorodzinnych, dużych obiektach handlowych oraz na obiektach wielkości hal fabrycznych czy magazynowych, gdzie jedną rurą spustową można odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 378 m2. System występuje w czterech kolorach:ciemny brąz, biały, czarny i grafit.

Kanion 100/75


W zależności od maksymalne powierzchni dachu, która ma być odwadniana, KANION 100/75 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 100 mm, rura spustowa okrągła o średnicy 75 mm - może być instalowany na domach jednorodzinnych, obiektach handlowych oraz altanach i garażach, gdzie jedną rurą spustową można odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 140 m2. System występuje w czterech kolorach: ciemny brąz, biały, czarny i grafit

Kanion 70/50


W zależności od maksymalnej powierzchni dachu, która ma być odwadniana, KANION 70/50 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 75 mm, rura spustowa okrągła o średnicy 50 mm - może być instalowany na domach jednorodzinnych oraz altanach i garażach, gdzie jedną rurą spustową można odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 72 m2. System występuje w pięciu kolorach: ciemny brąz, biały, czarny i grafit