Blachodachówki BLOKBLACH

Nasze blachodachówki i blachy trapezowe dostępne w bogatej ofercie powłok i palecie kolorystycznej pozwalają na idealne dopasowanie pokrycia dachowego oraz elewacji do otoczenia i wymagań Klienta.

Dostępne powłoki
Granite Hdx
Nowość

Powłoka Granite HDX przeznaczona do zastosowań zewnętrznych to gwarancja 30 lat wyjątkowej stabilności koloru oraz odporności na korozję. Precyzyjne wykończenie powłoki oraz jej atrakcyjna oferta kolorystyczna sprawiają, iż Granit HDX to produkt idealny, zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym.

Powłoka poliestrowa błysk

Powłoka na bazie poliestru to trwałość i ekonomia w zakresie norm ekologicznych. Jej gładka błyszcząca powierzchnia ułatwia usuwanie wszelkich zabrudzeń.

MAT GRUBOZIARNISTY

Równie trwała i ekonomiczna, jak standardowa powłoka poliestrowa błyszcząca. Jej matowe wykończenie nadaje produktowi elegancki charakter.

Najwyższą jakość stali wykorzystywanej w produkcji naszych blachodachówek i blach trapezowych gwarantuje Arcelor Mittal.

 

Natura

To połączenie sprawdzonych rozwiązań oraz najlepszego wzornictwa z gwarancją trwałości i bezpieczeństwa, które zapewniają wykorzystane surowce oraz najnowocześniejsza technologia produkcji. Jej elegancki wygląd oraz bogata paleta kolorystyczna  doskonale podkreślą wygląd każdej elewacji, bez względu na przeznaczenie obiektu, a także pozwalają na idealne dopasowanie pokrycia dachowego do otoczenia i wymagań Klienta.

 
 
 
NOWOŚĆ
 
 
aqua
 
 
 
Elegancka blachodachówka Aqua, dzięki swojej niepowtarzalnej i wyrazistej linii, przywodzi na myśl piękno oraz majestat klasycznej dachówki ceramicznej. Jest przy tym niezwykle trwała, lekka i łatwa w montażu, a jej bogata paleta kolorystyczna oraz pełna oferta nowoczesnych powłok sprawiają, iż blachodachówka Aqua stanowi gwarancję wieloletniego użytkowania oraz daje pewność najlepszego dopasowania pokrycia do elewacji budynku, nadając mu wyjątkowy charakter.
 
 
 
aqua opis