Okna dachowe DAKEA

Dakea Control - Wyłazy dachowe z ogranicznikiem otwierania

Dzięki nowym ogranicznikom wyłazy dachowe (ze zintegrowanym kołnierzem) mogą być otwierane do dowolnej pozycji.

Wyłazy dachowe Dakea Control są łatwe w montażu i eksploatacji. Dzięki nim można w prosty sposób zapewnić wentylację i doświetlenie pomieszczeń nieogrzewanych, takich jak magazynki lub garaże.

Wyłazy dachowe Dakea Control są otwierane na bok.

Są one również wyposażone w ogranicznik otwarcia, dzięki któremu wyłaz można otworzyć i zostawić w dowolnej pozycji.

W celu zapewnienia łatwego montażu wyłaz dachowy Control jest produktem zintegrowanym (wyłaz ze zintegrowanym kołnierzem). Wyłazy dostarczane są z uszczelką piankową dostosowaną do falistych pokryć dachowych. Uszczelkę taką można łatwo usunąć lub odciąć, a następnie dopasować wyłaz, także w przypadku dachów o pokryciu płaskim.

Wyłazy dachowe Dakea Control można instalować w dachach o nachyleniu od 15 do 60 stopni, o wysokości profilu pokrycia do 90 mm.

Wyłazy dachowe Dakea Control objęte są 2-letnią gwarancją.

 


 

Okna dachowe Dakea Good to przystępne cenowo, dobrej jakości produkty przewidziane do realizacji projektów o niewielkim budżecie.

Jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie zapewniające doświetlenie, wentylację, izolację oraz dodatkową przestrzeń mieszkalną na poddaszu.

Okna Dakea Good to konstrukcje drewniane o centralnej osi obrotu i niskiej ościeżnicy, która sprawia, że okno od wewnątrz wygląda delikatniej. Produkty Dakea Good są wyposażone w nawiewnik wentylacyjny i klamkę z dwiema pozycjami blokowania (pasywna wentylacja), co pozwala zapewnić odpowiednią wentylację pomieszczenia.

Okna Dakea Good są dodatkowo lakierowane, natomiast hartowana szyba zewnętrzna zwiększa ich trwałość i komfort użytkowania. Okna Dakea Good są objęte gwarancją do 20 lat.

Produkt ten został zaprojektowany i wytworzony przy użyciu zaawansowanej technologii oraz przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Więcej informacji na temat jego parametrów technicznych można uzyskać po kliknięciu na ikonę znajdującą się obok zdjęcia.

Okna dachowe Dakea Good mogą być montowane na wszystkich pokryciach dachowych w dachach o nachyleniu od 15 do 90 stopni. Do prawidłowego zamontowania okien wymagane są oryginalne kołnierze Dakea.

 


 

Dakea Better to najlepsze klasyczne okno dachowe z centralną osią obrotu! Charakteryzuje się znakomitymi parametrami energooszczędności oraz zwiększoną trwałością, zapewniając dostęp do światła i bezpieczeństwo w każdym domu!

Okna Dakea Better są dodatkowo lakierowane, natomiast hartowana szyba zewnętrzna zwiększa ich trwałość i komfort eksploatacji. Okno jest wyposażone w nawiewnik wentylacyjny i klamkę z dwiema pozycjami blokowania (pasywna wentylacja), co pozwala na odpowiednią kontrolę poziomu wentylacji.

Okna Dakea Better są objęte gwarancją do 20 lat.

Produkt ten został zaprojektowany i wytworzony przy użyciu zaawansowanej technologii oraz przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Więcej informacji na temat jego parametrów technicznych można uzyskać po kliknięciu na ikonę znajdującą się obok zdjęcia.

Wraz z oknami Dakea Better dostarczany jest bezpłatnie Kołnierz z folii paroprzepuszczalnej Dakea Quick Install (RUC).

Kołnierz Quick Install pozwala skrócić czas montażu i zapewnić odpowiednią szczelność konstrukcji.

Okna dachowe Dakea Better mogą być montowane na wszystkich pokryciach dachowych w dachach o nachyleniu od 15 do 90 stopni. Do prawidłowego zamontowania okien wymagane są oryginalne kołnierze Dakea.

 


 

Okna Dakea Better PVC oferują wszelkie korzyści zapewniane przez konstrukcje o centralnej osi obrotu, dodatkowo wzbogacone o zalety gładkich, łatwych w konserwacji profili PCV.

Odporne na wilgoć okna Dakea Better PVCto doskonały wybór do kuchni i łazienki, czyli pomieszczeń o wysokim poziomie wilgotości i zabrudzenia. Nowoczesne wzornictwo i biały kolor okien z serii Dakea Better PVC będą również doskonale pasować do każdego pomieszczenia, w którym wymagane są łatwe w czyszczeniu i nie wymagające konserwacji okna.

Okna Dakea Better PVC cechują znakomite parametry energooszczędności, zwiększona trwałość, a także hartowana szyba zewnętrzna. Dzięki temu zapewniają odpowiedni dostęp światła i bezpieczeństwo w każdym domu!

W celu zwiększenia komfortu konserwacji oraz poprawienia parametrów energooszczędności okna Dakea Better PVC posiadają przyjazne dla środowiska, samoczyszczące szyby pokryte powłoką z dwutlenku tytanu Titan Glass, charakteryzujące się doskonałą wartością współczynnika U.

Okno jest wyposażone w klamkę z dwiema pozycjami blokowania, co pozwala na wygodną kontrolę poziomu wentylacji.

Ten doskonałej jakości produkt objęty jest gwarancją do 20 lat

Produkt ten został zaprojektowany i wytworzony przy użyciu zaawansowanej technologii oraz przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Więcej informacji na temat jego parametrów technicznych można uzyskać po kliknięciu na ikony znajdującą się obok zdjęcia.

Wraz z oknami Dakea Better PVC dostarczany jest bezpłatnie Kołnierz z folii paroprzepuszczalnej Dakea Quick Install (RUC).

Kołnierz Quick Install pozwala skrócić czas montażu i zapewnić odpowiednią wodoszczelność konstrukcji.

Okna dachowe Dakea Better PVC mogą być montowane na wszystkich pokryciach dachowych w dachach o nachyleniu od 15 do 90 stopni. Do prawidłowego zamontowania okien wymagane są oryginalne kołnierze Dakea.

 


 

Okna dachowe Dakea Best to doskonałej jakości konstrukcje o podwyższonej osi obrotu, które charakteryzują się znakomitymi parametrami energooszczędności.

Dzięki podwyższonej osi obrotu pozwalają w pełni skorzystać z zalet okna dachowego, takich jak możliwość uzyskania lepszego widoku, większa elastyczność w zakresie wysokości montażu oraz wygodniejsze otwieranie skrzydła.

Okna Dakea Best są dodatkowo lakierowane, posiadają hartowaną szybę zewnętrzną oraz wyższą ościeżnicę, co zwiększa trwałość ich konstrukcji. Okno jest wyposażone w nawiewnik wentylacyjny i klamkę z dwiema pozycjami blokowania (wentylacja pasywna), co pozwala na łatwą kontrolę poziomu wentylacji.

W celu zwiększenia komfortu konserwacji oraz poprawienia parametrów energooszczędności okna Dakea Best posiadają przyjazne dla środowiska, samoczyszczące szyby pokryte powłoką z dwutlenku tytanu Titan Glass, charakteryzujące się doskonałą wartością współczynnika U.

Ten doskonałej jakości produkt objęty jest gwarancją do 20 lat.

Wraz z oknami Dakea Best dostarczany jest bezpłatnie Kołnierz z folii paroprzepuszczalnej Dakea Quick Install (RUC) oraz Kołnierz izolacyjny ze spienionego polietylenu (IFC). Okna te stanowią zatem najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku.

Quick Install pozwala skrócić czas montażu i zapewnić odpowiednią wodoszczelność konstrukcji.

Produkt ten został zaprojektowany i wytworzony przy użyciu zaawansowanej technologii oraz przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Więcej informacji na temat jego parametrów technicznych można uzyskać po kliknięciu na ikonę znajdującą się obok zdjęcia.

Okna dachowe Dakea Best mogą być montowane na wszystkich pokryciach dachowych w dachach o nachyleniu od 15 do 55 stopni. Do prawidłowego zamontowania okien wymagane są oryginalne kołnierze Dakea.